PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314228}

Droga Molly

Molly's Way
6,5 144
oceny
6,5 10 1 144
Droga Molly
powrót do forum filmu Droga Molly

Do Wałrzycha często przyjeżdzają filmowcy kręcić ponure dramaty społeczne. W tym celu wykorzystują najbardziej zniszczine i brzydkie czesci miasta. A tak naprawde Wałrzych ma równierz wiele pięknyk miejsc co można zobaczyć na poniższym filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=R-5G-8f9AKY

sipinio3

Wałbrzych jest tragiczny, wiem bo tu mieszkam. Sobięcin, Nowe Miasto i Podgórze to są najtragiczniejsze miejsca Wałbrzycha. Ludzie na gwałt wyjeżdzają, a nikt nowy się tu nie osiegla. A ten filmik jest trochę wyimaginowany. Film tak, Wałbrzych zdecydowanie - NIE!

wtc3

Zgadzm się z przedmówcą, sam jestem z Wałbrzycha na szczęscie już z tamtąd uciekłem. On jest okropny nie ma nic do roboty pełno meneli. Nawet tanie ceny mieszkań nie są w stanei przycągnąć tam nowych mieszkańców z tego co wiem moi rodzice też bardzo chcą z tamtąd wyjechać. To jest najbrzydsze maisto w Polsce jakie miałem wątpliwą przyjemność widzieć.

sipinio3

Wałbrzych jest brzydki, ale jak wszystko ma i swoje uroki.
Ja osobiście mam prawdopodobnie najlepszy widok na miasto z mojego okna jaki jest tylko możliwy, teraz akurat właśnie na niego patrzę.
Ogólnie na plus można zaliczyć klimat industrialny, ale poza nim zostaje tylko brud, bieda, brud, chamstwo/cwaniaczki, brud no i oczywiście brud jeszcze. Tak czy inaczej KOCHAM BRUD MOJEGO MIASTA i zawsze do niego tęsknię, jeśli jestem dłużej z dala od niego.

Pozdrawiam wszystkich Wałbrzyszan na filmwebie.
44.

p.s.
Przedmówca wspomniał o niby atrakcyjnych cenach mieszkań- chyba nie jesteś na bieżąco, obecnie ceny są ultra-nieadekwatne w stosunku do zarobków.

Doctor_Who

Co do cen mieszkań to pewnie masz racje w kocu mogło się to zmienić przez te parę lat gdy odwiedzam Wałbrzych tylko z doskoku.

sipinio3

dla mnie Wałbrzych nigdy nie był jakis straszny czy obleśny mieszkałam na sobięcinie ( w domkach jednorodzinnych) było tam nawet uroczo ;) tylko zawsze mnie denerwowały 'dziurawe' ulice ;P teraz mieszkam w Szczawnie i jest faajnie ;]

Juuudi15

No popatrz, a ja na Sobięcinie mam Babcię i Dziadka :)
Sobięcin, a w szczególności niektóre miejsca post-przemysłowe bardziej pasowałby do twórczości Lyncha.

sipinio3

hmmm płaczecie że nie ma tutaj co robić bo może WY nie mieliście tutaj co robić. Jest pełno miejsc do odkrycia a ze boicie się byle menela na ulicy to nie wina Wałbrzycha . Nie widziałąm filmy jestem bardzo ciekawa aczkolwiek wasze wypowiedzi o Wałbrzychu tak mnie wkurzyły ze film spadł na drugi plan. Wałbrzych w filmach jest zawsze pokazany z najobrzydliwszej strony jaką się da znaleźć . Ja myśle że jak ktoś chce znaleźć piękno w jakimś miejscu to je znajdzie a fakt że jest tutaj nędza syf i menele to po częsci wina demokracji o którą walczyliscie a która zapomniała o tym miejscu więc nie nazywajcie tego miasta tragicznym bardzo was proszę.

ocenił(a) film na 3
bday

zalezy co chialbys robic heh nie polecam urzadzac sobie wypraw nocnych w celach artystycznych z jakims sprzetem bo mozna zostac oje_banym szybciej niz sie zorientujesz, klimat industrialny przepiękny czekam na film z prawdziwego zdarzenia zrobiony w w-ch

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones